<< Terug naar home | Economie

Posted by Turkse Media
Jan 18, 2025

Recordaantal Europese Turken naar vakantiehemel Antalya

De Turkse badplaats Antalya heeft voor het eerst meer dan een miljoen Turkse toeristen uit Europa ontvangen.

Dat benadrukte branchevereniging AKTOB die over de Mediterrane toeristenhoteliers en exploitanten gaat.

“2024 was een zeer succesvol jaar voor het toerisme en voor ons, de hoteliers. Het was een moeilijk maar mooi jaar”, zei voorzitter Kaan Kaşif Kavaloğlu tijdens de eerste vergadering van 2025. “Het aantal buitenlandse toeristen, inclusief transitpassagiers, bedroeg meer dan 17 miljoen. Dat zijn cijfers die ons blij maken.”

De AKTOB-voorzitter benadrukte dat het een goede zaak is “om voor het eerst in lange tijd Turken die in het buitenland wonen, die wij Europese Turken noemen, op bezoek te hebben”.

Europese Turken verblijven gemiddeld langer dan andere gasten, vervolgde Kavaloğlu. “Dat is iets waar wij veel waarde aan hechten. We zijn erg blij dat ze vakantie willen vieren in hun thuisland.”

AKTOB verwacht dat er in 2025 nog meer toeristen naar Antalya af zullen reizen. “Er is een toename in het aantal vroege reserveringen voor 2025. We verwachten dit jaar zo’n 18 miljoen toeristen.”

 

© Turksemedia.nl – Alle rechten voorbehouden | AA | Gepubliceerd: 18-01-2025

Jan 18, 2025
Loading posts...