Posted by Turkse Media
Mar 20, 2024
Turkije deelt ondanks tegenwerkingen voedselhulp uit in Gaza

De Turkse staatshulporganisatie TIKA heeft deze week 25 ton hulp kunnen uitdelen op de Gazastrook, die sinds oktober onder hevige aanvallen van Israël staat.
Terwijl de humanitaire crisis in de geblokkeerde Gazastrook met de dag verergert, zet het Turkse samenwerkings- en coördinatiebureau zijn hulpinspanningen voort tijdens de heilige maand Ramadan.
Sinds de uitbreiding van het conflict tussen Hamas en Israël biedt TIKA hulp in de vorm van voedsel, gezondheidszorg en onderdakmateriaal in de regio. Vanwege de vastenmaand Ramadan worden ook iftarpakketten uitgedeeld.
De voedselpakketten, met een totaal van ongeveer 25 ton en met onder meer bakolie, rijst, tomatenpuree, bonen, hummus, linzen, pasta, ingeblikt vlees en vis, worden in deze dagen afgeleverd bij mensen in de Deir El-Balah, Rafah en Az-Zawayda-regio’s van de Gazastrook.
© Turksemedia.nl – Alle rechten voorbehouden | AA | Gepubliceerd: 20-03-2024