<< Terug naar home | Vanuit Turkije

Posted by Turkse Media
Feb 02, 2022

Turkije sloopt ‘meest absurd gebouw ter wereld’

Het volgens zoekmachine Google ‘meest absurde gebouw ter wereld’, dat in de Turkse stad Kahramanmaraş staat, wordt gesloopt.

Het gebouw van 18 verdiepingen, dat diende als provinciehuis en in het stadscentrum staat, is sinds de dag dat het werd gebouwd in 1994 een bron van discussie, verklaarde de burgemeester van stad Hayrettin Güngör. Hij volgt de ontmantelingswerkzaamheden op de voet en nam dinsdag een kijkje op locatie. Binnenkort nemen sloopmachines het over.

Güngör zei dat er een nieuw bouwwerk in de plaats komt die “de stad waardig en in overeenstemming met de historische textuur” is.

De Turkse burgervader benadrukte ook dat de gemeente niet opdraait voor de sloopkosten, maar een bouwbedrijf de aanbesteding heeft gewonnen. “Integendeel, de gemeente krijgt uiteindelijk 6,6 miljoen lira uitbetaald.”

 

© Turksemedia.nl – Alle rechten voorbehouden | AA | Gepubliceerd: 02-02-2022

Feb 02, 2022
Loading posts...