Posted by Turkse Media
Jul 13, 2022
Turkse politie maakt korte metten met driftende Lamborghini in Konya

In de Turkse stad Konya heeft de verkeerspolitie een Lamborghini in beslag genomen. De bestuurder van de peperdure bolide liep tegen de lamp aan na het driften op een drukke weg in Akyokuş.
Het verkeersdelict op klaarlichte dag is opgenomen door omstanders. Het duurde niet lang totdat bestuurder A. Ç. hoog bezoek kreeg van de Turkse agenten.
De bestuurder heeft een boete van 9.291 lira en een rijontzegging van twee maanden opgelegd gekregen. De ‘Lambo’ is in beslag genomen en mag ook twee maanden lang de weg niet op.
Uit beelden die op sociale media zijn beland is ook te zien dat de bestuurder tijdens zijn merendeels mislukte driftpogingen en zogeheten 360’s bijna inrijdt op tegenliggers. Ook moet een andere bestuurder op zijn weghelft uitwijken voor zijn rare manoeuvres, waarbij de sportwagen het flink te verduren krijgt.
© Turksemedia.nl – Alle rechten voorbehouden | AA – TMC | Gepubliceerd: 13-07-2022