<< Terug naar home | Vanuit Turkije

Posted by Turkse Media
Oct 02, 2022

First lady Oekraïne bezoekt Turkije

De Turkse first lady Emine Erdoğan heeft zondag haar Oekraïense collega Olena Zelenska op bezoek gehad in Istanbul. De twee spraken elkaar over meerdere zaken.

Erdoğan liet weten dat Turkije zijn diplomatieke strijd voor vrede op alle gebieden zal voortzetten en haar land als sinds het begin van de oorlog gesprekken voert met Oekraïne en Rusland.

“Ik geloof dat we samen de wonden zullen helen van het Oekraïense volk, vooral van vrouwen en kinderen die het slachtoffer zijn van oorlog.”

Ook is met Zelenska gesproken over het duurzame project ‘Nul Afval’ van de Turkse first lady. “Ik wil van deze gelegenheid gebruik maken om mevrouw Zelenska te bedanken voor het steunen van onze wereldwijde oproep door het ondertekenen van de Zero Waste verklaring van goede wil.”

De vrouw van de Turkse president is recent internationaal zowel bekroond als bedankt voor haar sterke rol in klimaatbestrijding. (LEES meer)

Zelensky

De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft in een videoboodschap deze week zijn Turkse ambtgenoot opnieuw bedankt voor het veiligstellen van de gevangenenruilovereenkomst met Rusland. (LEES meer)

 

© Turksemedia.nl – Alle rechten voorbehouden | AA | Gepubliceerd: 02-10-2022

Oct 02, 2022
Loading posts...